Výkup platiny online

Kalkulačka ceny výkupu zlata
Výkupní cena zlata: 0 Kč
Prodejte zlato za nejvýhodnější výkupní cenu zlata v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny zlata, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup zlata hotově, konečnou výkupní cenu zlata vidíte na kalkulačce ceny výkupu zlata. Profesionální výkup zlata zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena zlata
zlato 8 karátů (333) 0.000 Kč/g
zlato 9 karátů (375) 0.000 Kč/g
zlato 14 karátů (585) 0.000 Kč/g
zlato 18 karátů (750) 0.000 Kč/g
zlato 24 karátů (999) 0.000 Kč/g
Kalkulačka ceny výkupu stříbra
Výkupní cena stříbra: 0 Kč
Prodejte stříbro za nejvýhodnější výkupní cenu stříbra v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny stříbra, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup stříbra hotově, konečnou výkupní cenu stříbra vidíte na kalkulačce ceny výkupu stříbra. Profesionální výkup stříbra zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena stříbra
stříbro ryzí (999) 0.0 Kč/g
Jaké zlato vykupujeme
  • výkup zlata a zlatých šperků
  • výkup zlatých slitků
  • výkup zlomků zlata
  • výkup zubního zlata
  • výkup zlatých mincí
Platební podmínky:
Zaplacení vykoupeného zlata ihned v hotovosti v okamžiku výkupu: za investiční slitek originálně zabalený, za investiční mince, za zlomky, slitky nebo mince, u kterých je jasná ryzost a váha.
Zaplacení ihned zálohou s doplatkem po anlýze obsahu zlata: za zlomky, slitky, prach apod. Tj. za materiál, u kterého nelze okamžitě zjistit ryzost nebo přesnou váhu.
Výsledek analýzy obsahu zlata je garantován do 24 hodin!
Výkup zlata PRAHA
720 223 111
PO-ČT 8-16 hod., PÁ 8-14 hod.
Adresa:
Haštalská 27,
110 00 Praha 1
 
Napíšte nám své dotazy k výkupu zlata a stříbra
Máte dotazy k výkupu zlata, zanechte své telefonní číslo, zavoláme Vám

Až v 18. století byla objevena platina, oproti ostatním vzácným kovům je však tvrdší, odolnější a hustší než zlato a stříbro. Také je díky svému omezenému výskytu na světě vzácnější než ostatní drahé kovy, a tudíž i dražší.

Platina je jedním z nejvzácnějších kovů na světě, celosvětové zásoby platiny však nejsou přesně definovány. Díky rostoucímu využití platiny se již vytěžené zásoby platiny pohybují kolem 1 a čtvrt milionu tun. Platiny se vytěží jen kolem 200 tun za rok, což je zhruba 7,4 % produkce zlata a pouze 0,87 % produkce stříbra.

Nabízíme vám kromě výkupu zlata online i možnost výkupu platiny online. Postup je naprosto stejný jako v případě online výkupu zlata. Nemusíte obíhat nespočet zlatnictví, než dostanete tu nejvyšší nabídku za vaši platinu. Využijte naší nabídky výkupu platiny online, vše si zařídíte z tepla domova.

Za dopravu k nám nic neplatíte, pokud se rozhodnete, že na obchod nepřistoupíte, neplatíte ani za dopravu zpět k vám. Výkupem platiny online nic neriskujete, garantujeme bezpečnost celého nákupu.