Investiční platina

Kalkulačka ceny výkupu zlata
Výkupní cena zlata: 0 Kč
Prodejte zlato za nejvýhodnější výkupní cenu zlata v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny zlata, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup zlata hotově, konečnou výkupní cenu zlata vidíte na kalkulačce ceny výkupu zlata. Profesionální výkup zlata zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena zlata
zlato 8 karátů (333) 0.000 Kč/g
zlato 9 karátů (375) 0.000 Kč/g
zlato 14 karátů (585) 0.000 Kč/g
zlato 18 karátů (750) 0.000 Kč/g
zlato 24 karátů (999) 0.000 Kč/g
Kalkulačka ceny výkupu stříbra
Výkupní cena stříbra: 0 Kč
Prodejte stříbro za nejvýhodnější výkupní cenu stříbra v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny stříbra, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup stříbra hotově, konečnou výkupní cenu stříbra vidíte na kalkulačce ceny výkupu stříbra. Profesionální výkup stříbra zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena stříbra
stříbro ryzí (999) 0.0 Kč/g
Jaké zlato vykupujeme
  • výkup zlata a zlatých šperků
  • výkup zlatých slitků
  • výkup zlomků zlata
  • výkup zubního zlata
  • výkup zlatých mincí
Platební podmínky:
Zaplacení vykoupeného zlata ihned v hotovosti v okamžiku výkupu: za investiční slitek originálně zabalený, za investiční mince, za zlomky, slitky nebo mince, u kterých je jasná ryzost a váha.
Zaplacení ihned zálohou s doplatkem po anlýze obsahu zlata: za zlomky, slitky, prach apod. Tj. za materiál, u kterého nelze okamžitě zjistit ryzost nebo přesnou váhu.
Výsledek analýzy obsahu zlata je garantován do 24 hodin!
Výkup zlata PRAHA
720 223 111
PO-ČT 8-16 hod., PÁ 8-14 hod.
Adresa:
Haštalská 27,
110 00 Praha 1
 
Napíšte nám své dotazy k výkupu zlata a stříbra
Máte dotazy k výkupu zlata, zanechte své telefonní číslo, zavoláme Vám

Investiční platina je specifickou formou zlata sloužící jako bezpečná forma k uložení peněžního kapitálu. Buď se může jednat o platinové slitky či o platinové mince.

Platinové slitky o ryzosti 999/1000 nebo 999,5/1000, což je nejvyšší možný obsah platiny v investičním kovu. Investiční platinové slitky jsou opatřeny puncovní značkou, ražené platinové slitky jsou baleny v průhledném plastovém obalu s přiloženým certifikátem. Lité platinové slitky mohou být opatřeny samostatným papírovým certifikátem.

Platinové mince jsou mnohem vzácnější než staré či stříbrné mince právě z důvodu jejich obtížného zpracování. Dárek či investice v této podobě je vysokou známkou odolnosti a ušlechtilosti.

Proč investovat do platiny?

Platina byla objevena až v 18. století, je však oproti ostatním vzácným kovům tvrdší, odolnější a hustší než zlato a stříbro. Rovněž je díky svému omezenému výskytu na světě vzácnější, tudíž i dražší.

Platina je jedním z nejvzácnějších kovů na světě, celosvětové zásoby platiny však nejsou předem definovány. Díky rostoucímu využití platiny se již vytěžené zásoby platiny pohybují kolem 1 a čtvrt milionu tun.

Platiny se vytěží pouze kolem 200 tun za rok, což je zhruba 7,4 % produkce zlata a pouze 0,87 % produkce stříbra.

Využijte nabídky online výkupu platiny prostřednictvím naší společnosti. Neobíhejte nespočet zlatnictví a tento ušetřený čas věnujte záživnějším činnostem.