Výkup stříbra online celá ČR

Kalkulačka ceny výkupu zlata
Výkupní cena zlata: 0 Kč
Prodejte zlato za nejvýhodnější výkupní cenu zlata v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny zlata, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup zlata hotově, konečnou výkupní cenu zlata vidíte na kalkulačce ceny výkupu zlata. Profesionální výkup zlata zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena zlata
zlato 8 karátů (333) 0.000 Kč/g
zlato 9 karátů (375) 0.000 Kč/g
zlato 14 karátů (585) 0.000 Kč/g
zlato 18 karátů (750) 0.000 Kč/g
zlato 24 karátů (999) 0.000 Kč/g
Kalkulačka ceny výkupu stříbra
Výkupní cena stříbra: 0 Kč
Prodejte stříbro za nejvýhodnější výkupní cenu stříbra v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny stříbra, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup stříbra hotově, konečnou výkupní cenu stříbra vidíte na kalkulačce ceny výkupu stříbra. Profesionální výkup stříbra zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena stříbra
stříbro ryzí (999) 0.0 Kč/g
Jaké zlato vykupujeme
  • výkup zlata a zlatých šperků
  • výkup zlatých slitků
  • výkup zlomků zlata
  • výkup zubního zlata
  • výkup zlatých mincí
Platební podmínky:
Zaplacení vykoupeného zlata ihned v hotovosti v okamžiku výkupu: za investiční slitek originálně zabalený, za investiční mince, za zlomky, slitky nebo mince, u kterých je jasná ryzost a váha.
Zaplacení ihned zálohou s doplatkem po anlýze obsahu zlata: za zlomky, slitky, prach apod. Tj. za materiál, u kterého nelze okamžitě zjistit ryzost nebo přesnou váhu.
Výsledek analýzy obsahu zlata je garantován do 24 hodin!
Výkup zlata PRAHA
720 223 111
PO-ČT 8-16 hod., PÁ 8-14 hod.
Adresa:
Haštalská 27,
110 00 Praha 1
 
Napíšte nám své dotazy k výkupu zlata a stříbra
Máte dotazy k výkupu zlata, zanechte své telefonní číslo, zavoláme Vám

Výkup stříbra online celá ČR

Jestli se nemůžete dostavit na naši kamennou pobočku na Praze 1 v Haštalské ulici, můžete využít možnost výkupu stříbra online.

Jak to funguje?

Vyplníte online formulář a na jeho základě za vámi přijede kurýr PPL s předplacenou a pojištěnou bezpečnostní obálkou. Do této obálky vy vložíte stříbro, které chcete prodat, vše zabezpečíte přiloženou holografickou plombou. Zásilku zabalíte a opatříte adresou, předáte zpět kurýrovi. U nás proběhne rozbalování, vážení a měření, které můžete sledovat na videozáznamu. Přehrajete si video, na jehož konci je stanovení ceny vaší zásilky.

Jestli souhlasíte s cenou výkupu, svůj souhlas nám potvrdíte přes SMS, email, web, nebo doporučeným dopisem. Pokud vaši odpověď neobdržíme, kurýr vám zásilku vrátí zpět.

Když s částkou souhlasíte, peníze vám pošleme do druhého dne buď převodem na účet nebo poštovní poukázkou.